Ryčio Ir Violetos Akademija - Registracija Skip to content

Sudegink Visas Knygas, Išmesk Viską, Ką Žinojai Iki Šiol… Naujas (PRAKTIŠKAI VEIKIANTIS) Būdas Susigrąžinti Savo Jėgą Ir Pakilti Virš Rūpesčių

Ar norėtum išmokti kaip daugiau neišduoti savęs, neišsitaškyti ir valdyti savo energiją? Kaip atsitapatinti nuo minčių srauto ir būti Stebėjime? Atskirti ego balsą nuo širdies ir Dvasios vedimo?

Ar dažnai jautiesi:

.. įstringi abejonėse ir baimėse?

.. kamuoja pykčio ar beviltiškumo jausmai?

.. užplūsta depresijos ir nerimo bangos?

.. tarsi Dievas apleido tave?

.. naktimis sunkiai užmiegi?

.. pasimeti, klausi savęs, kokią viso to prasmė?

Tu nesi viena(s).

Ego balsas nuolat sukuria nerimą ir galimas bėdas, priverčia abejoti kiekvienu žingsniu ir pasirinkimu. Tai senas žaidimas, jis paremtas baime – baime dėl nežinomybės, baime dėl ateities, baime būti laisvu ir sekti savo širdimi…

Kas, jei yra naujas, greitas būdas išeiti iš šio sunkumo?

Visą informaciją patalpinome erdvėje, kurią pavadinome Ryčio Ir Violetos Akademija.

“Jūs kuriate pasaulio revoliuciją, perversmą. Ačiū!” – Fausta

Naujas Mokymas Greitai Plintantis Lietuvoje Ir Visame Pasaulyje 🙂

Prisijunk prie augančios bendruomenės žmonių, kuriems svarbu jų vidinis pasaulis, kurie nori sekti savo širdimi ir mokosi dar labiau praplėsti savo sąmoningumą ir minčių/jausmų stebėjimą.

Tai ne paprastas kursas, kurį pažiūri, numeti ir pamiršti. Tai GYVA bendruomenė, ji AUGA ir bendravimas vyksta KASDIEN. 🙂

(Mes turime dovaną, sugebėjimą iš viso pasaulio surinkti “savus žmones” ir suburti juos į vieną vietą, prisijunk ir pamatysi.)

Akademija yra kvietimas drąsioms sieloms, pasirengusioms mesti iššūkį masinei sąmonei ir pasirinkti aukštesnį pašaukimą. Ji skirta tiems, kurie girdėdami gyvenimo chaose balsą „daryk tai“, yra pasirengę imtis veiksmo ir žengti žingsnį.

Ar esi vienas iš jų? ✨

Akademijoje išmoksi atskirti paralyžiuojantį ego balsą nuo ištirpdančio Dvasios vedimo.

Būsi palaikoma(s) kiekviename žingsnyje, vedamas pasitikėti savo dieviškumu net ir kai abejosi.

Atėjo laikas nustoti prašyti ženklų ir pradėti būti juo. Kelionė priklauso tau, o laikas yra dabar.

Ar esi pasirengęs pasirinkti meilę vietoj baimės?

Ryčio Ir Violetos Akademijos Narystę Sudaro:

✔️ Mūsų Energija, Gyvybė Ir Vedimas 🔥
✔️ Mūsų Įgyta Išmintis Ir Patirtis Beprotiškai Sekant Savo Širdimi Ir Einant Per Baimes… 😛
✔️ Patarimai Tau Sprendžiant Bet Kokią Gyvenimo Situaciją
✔️ Zoom Susitikimai Ir Jausmų Sesijos + Violetos Širdies Meditacijos GYVAI (Net 5-6 grupiniai susitikimai gyvai per mėnesį! VERTĖ = 120 EUR / mėn.)
✔️ Visos Violetos Širdies Meditacijos Paklausyti (Jau įkelta apie 20 skirtingų meditacijų)
✔️ Nauji Ryčio Video Įrašai Pritaikyti Akademijos Nariams
✔️ Sanhia Pakilimo Tekstai (Žinutės Nuo Dvasios) Lietuviškai! (Jau įkelta apie 70 klausimų ir atsakymų iš 4 Pakilimo kursų, vieno kurso kaina 260 Eur)
✔️ Mūsų Geriausi Receptai Ir Mitybos Pamokėlės (Daug daug žmonių mūsų retrituose prašė Violetos receptų ir čia juos rasi!)
✔️ Klausimų Ir Atsakymo Video
✔️ Nauja Ir Labai Patogi Akademijos Bendruomenės Platforma 
✔️ Nuolatinis Palaikymas Ir Bendravimas Grupėje
✔️ Šokio Laisvės Video Kursas Vienam Ir Poroje (Greitai)
✔️ Santykių Paslapčių Video Kursas (Greitai)

Visa tai, kas išvardinta viršuje, kainuoja daugiau nei tūkstantį eurų. Kodėl mes sukūrėme 29 Eur per mėnesį narystę? Taip daug paprasčiau dalintis ir vesti susitikimus! Nereikia kiekvienam atskiram kursui ar sesijai kurti atskirų puslapių ir reklamų. Ir kartu kuriasi nuostabi bendruomenė. Tad nuo dabar – viskas čia! Viskas, kuo dalinamės – vienoje vietoje, pasiekiama su viena Akademijos naryste!

Ir dar… norime dar labiau viską atiduoti žmonėms. Ne visi gali sau leisti įsigyti kitus mūsų kursus (kurie kainuoja virš 200 Eur) ar asmenines sesijas. O 29 Eur per mėnesį kaina yra prieinama visiems. Širdy geriausiai jaučiamės, kai dalinamės, tiesiog dalinamės ir jaučiame, kad mūsų Akademija, su visais įrašais, video, meditacijomis, pamokomis ir net 5-6 susitikimais gyvai (per mėnesį) padės visiems, kas užsiregistruos. 

Paspausk mygtuką apačioje ir įsigyk savo narystę dabar – 29 Eur / mėn.!

Prenumeratos gali atsisakyti bet kada paspaudus mygtuką paskyroje arba parašant laišką el. paštu: naryste@rytisdruskinis.lt

Jeigu pavargai ieškoti informacijos, nuolat lankai įvairius seminarus ir dar iki galo nesupranti kas tu esi, kas čia per Žemė, koks viso to tikslas, kodėl niekas gyvenime neberezonuoja, kodėl kūne atsiranda visokie skausmai, kaip paleisti sunkias situacijas, kaip neišduoti savęs ir ištrūkti iš uždėtos ant tavęs “dėžės”…

Gal ieškai ramybės, saugumo ir palaikančios grupės, kurioje bet kada, paėmus telefoną į rankas, gali parašyti atvirą žinutę kaip dabar jautiesi ir pasidalinti, kas vyksta tavo viduje…  Ir sulaukti atsakymo ir palaikymo.

Kartais užtenka žinoti, kad yra žmonių, kurie eina tuo pačiu keliu kaip ir tu ir jie visada bus su tavimi, kai tau to reikės ir kai tavo gyvenime nutiks sunki situacija, iškils jausmai ir…

Daugiau tu nebebūsi viena(s). Niekada.

Tai Akademija, kurioje rasi ir galėsi dalyvauti mūsų mokymuose. Jie nuolat iš skirtingų pusių primins tau Tiesą ir kas tu esi.

Pagrindinė visuomenė, reklamos, marketingas, įvairūs produktai yra sukurti tam, kad nuo vaikystės nejaustum, kad užspaustum, kad nematytum ir neklausinėtum.

Nes jeigu leisi sau jaustitu viską suprasi…

Mūsų Akademija nėra sukurta pakeisti tave.

Ji sukurta nuimti viską, kas yra melas. Kas yra uždėta. Kas yra netikra.

Kas nesi tu.

Kai nuimam, kas mes nesam, lieka Tiesa.

Lieka grožis, jaunystė, pasitikėjimas ir didybė. Meilė? Taip.

Mudu su Violeta perbridome tamsą ir ištyrinėjome pačias nemaloniausias energijas ir jausmus, kokius tik įmanoma jausti ir patirti šioje Žemėje.

Mes ėjome ten, kur kiti mokytojai bijo ir dar daug metų neišdrįs eiti.

Jeigu jau dalyvavai mūsų Sesijose, galbūt jau tai pastebėjai, bet…

Dabar atėjo laikas dar daugiau išsiplėsti ir paimti visus norinčius eiti kartu su mumis.

Ir eiti kartu gilyn.

Įnešti Sąmoningumą ir Stebėjimą į visas gyvenimo sritis.

Palikti minčių sukurtą pasaulį ir pasisveikinti su Tobulu Būtent Šiuo Momentu.

Kaip yra šis šventas Jėzaus posakis: “Kur du ir daugiau susirinks mano vardu, ten ir Aš”.

Žinok, kad ši grupė nebus paprasta.

Gali pajausti jos energiją, dabar.

Nieko panašaus dar nebuvo sukurta iki šiol.

Jaučiasi didžiulis džiaugsmas, meilė ir stipri energija kuriant tai. ❤️

Ir atiduodam tai į Dievo rankas.

🎧  Paklausyk Akademijos pristatymą. Paspausk groti… 

ĮSIGYK NARYSTĘ DABAR PASPAUDUS MYGTUKĄ APAČIOJE (0.96 Eur per dieną)

Prenumeratos gali atsisakyti bet kada paspaudus mygtuką paskyroje arba parašant laišką el. paštu: naryste@rytisdruskinis.lt

PABANDYK GYDANČIĄ VIOLETOS ŠIRDIES MEDITACIJĄ VISIŠKAI NEMOKAMAI:

Gydanti Violetos Širdies Meditacija 

Klausyti šią meditaciją patariame tylioje aplinkoje, kurioje nėra pašalinių garsų ir niekas tau netrukdytų ir neblaškytų (jeigu įmanoma). Patogiai atsisėsk arba atsigulk, užmerk akis arba užsidėk raištį ant akių (jeigu jau darai mūsų Jausmų Sesijas). Meditacijos trukmė: 26:35min.

Paspausk groti…

Tiems, kurie jau lanko Sekmadienio Sesijas

Ryčio Ir Violetos Akademija yra atskiras projektas ir niekaip nesusijęs su sekmadienio grupe. Sekmadienio Jausmų Sesijos tęsis ir vyks įprastai kaip ir visada. Tačiau mūsų didžiausia rekomendacija yra įsigyti ir Akademijos narystę, nes čia vyks pagrindiniai mūsų mokymai, pasidalinimai su žmonėmis, gilus darbas ir artima draugystė. Čia rasi naujus kursus, skirtingas sesijas, video pasidalinimus ir bendravimą, palaikymą visą dieną.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Akademija vyksta naujoje, itin patogioje platformoje su daug funkcijų, prie kurios gali prisijungti su bet kokiu įrenginiu (kompiuteriu, planšete, telefonu). Visą detalią informaciją apie platformą ir kaip prisijungti į Akademiją, atsiųsime tau iš karto po registracijos. 

Už mūsų Akademijos narystę yra mokama kas mėnesį, visai kaip už elektrą, internetą ar telefono sąskaitą. 😉

Tai ne vienkartinis mokėjimas. 

Lygiai po mėnesio nuo tavo registracijos dienos, narystės mokėjimas bus automatiškai nuskaičiuotas nuo tavo kortelės arba PayPal (ką naudojai mokėjimo metu) iki kol sustabdysi savo narystę.

Narystę gali sustabdyti bet kada savarankiškai mūsų klientų portale čia (įvedus savo el. paštą ir jį patvirtinus) arba parašant laišką el. paštu: naryste@rytisdruskinis.lt su laiško tema “Akademijos narystė”.
Dėmesio: Po sustabdymo, tavo prieiga prie Akademijos bus iš karto ištrinta, turėk tai omenyje ir dėl to geriausia atsisakyti narystės likus kelioms dienoms iki sekančio mėnesinio mokėjimo.

Visi mokėjimai yra negrąžinami. 

Su viena išimtimi: Jeigu parašysi laišką, kad nori atsisakyti narystės ir kažkodėl nespėsime jos atšaukti iki tavo sekančio mėnesinio mokėjimo (galbūt nebūsime prie kompiuterio, ar būsime išvykę), nedelsiant grąžinsime tau šį mokėjimą. 

Jeigu pamirši sustabdyti savo narystę ir po keletos mėnesių prisiminsi, kad vis dar moki už ją – pinigai negrąžinami.

Kviečiame būti aktyviu Akademijos nariu ir naudotis pilnai visa programa, o jeigu nebenorėsi – sustabdyti savo narystę.

Tai būna labai retai, kad žmogus pamiršta, bet turime tai parašyti čia.

Tavo Draugai Iš Kalnų,
Rytis ir Violeta