Jausmų Sesija – Gyvenimus Keičianti Praktika Sparčiai Plinta Per Lietuvą ⚜️ Skip to content

Jausmų Sesija – Gyvenimus Keičianti Praktika Sparčiai Plinta Per Lietuvą ⚜️

“Esu dėkinga už laisvę ir lengvumą, kurį vėl pradedu jausti. Jaučiu, kaip po kiekvienos sesijos lengvėju, kaip sluoksnis po sluoksnio atsisluoksniuoja sunkios užspaustos, neišgyventos emocijos, kaip mano kūnas darosi vis jautresnis ir jautresnis. Gera vėl jausti. Dėkoju Ryčiui už saugią erdvę būti iki skausmo atvirai, už jautrumą ir gydančius žodžius. Tai pati įdomiausia kelionė į save. Visiems linkiu ją patirti. Tobula ” – Edita”

Norėjome širdy, kad kiekvienas žmogus galėtų tai pabandyti ir patirti, nepriklausomai nuo dabartinės finansinės situacijos. ❤️ Ačiū tau! Prisijunk pas mus sekmadieniais ir pradėk savo naują gyvenimo kelionę!

Čia visi susirenka vienu tikslu – pažinti save, paleisti sunkumą, susijungti ir pabūti kartu tyroje sesijos erdvėje.

Labas tau mano drauge! Sukūriau šį puslapį pakviesti tave prisijungti į mūsų sekmadienio grupę per zoom. Šiuo metu gyvai prisijungia apie 100 žmonių ir skaičius vis auga! Jausmų Sesijos metu išmoksi kaip išeiti iš bet kokios sunkios situacijos, kai viduje jautiesi negerai, sunkiai, nesijauti laimingas, spaudžia gerklę, spaudžia krūtinę ar dar ką nors ir nesijauti savim, nesijauti paprastai, jauti, kad turi dėtis kažkokias kaukes, vaidinti prieš kitus, ar apsimesti kažkuo. Žodžiu, kai visas tas ego reikalas (pavadinkim), kas mes nesam, ėda mus iš vidaus, ką daryti?

Ir aš kiek matau, Lietuvoje dar nėra daug informacijos, kad iš tikrųjų tai veiktų kokybiškai, kad iš tikrųjų tai padėtų žmonėms ir greitai. Kad metodas ar praktika veiktų GREITAI ir ištrauktų iš sunkumo. Aš noriu šiandien pademonstruoti, ką daryti, kai tiesiog paprastai, ūkiškai šnekant, gyvenime yra sunku.

(Bendra Grupinė Sesija Nuo Dabar Kiekvieną Sekmadienį 21val. – 22:15val. LT Laiku) 

Yra dar daug žmonių, kurie nežino apie šį mūsų susitikimą. Čia pasidalinsiu informacija apie mano išrastą naują metodą padėti sau ir kitiems ir pakviesiu tave jau šį sekmadienį ateiti ir išbandyti jį praktiškai pačiam/pačiai (kartu su manimi Ryčiu, Violeta ir dar apie 100 kitų bendraminčių draugų)!

🕊 Simbolinė Padėka – 9 Eur Už Visą Mėnesį (2.25 Eur už vieną sesiją!)

Tikiu, kad šios bendros sekmadienių Jausmų Sesijos padės visiems, kas užsiregistruos. 🙏

Kaina prisijungti į grupę šiandien yra simboliška – 9 Eur per mėnesį. Kad kiekvienas žmogus galėtų tai patirti ir pabandyti.

Bus gera, jeigu ateisi į mūsų ratą ir tu! Nelik nuošaly, nebūk vienumoje, jungiamės. 🕊 Užsiregistruok dabar.

Prenumeratos gali atsisakyti bet kada paspaudus mygtuką arba parašant man (Ryčiui) laišką.

Jeigu negali prisijungti tiesiogiai sekmadienio vakare (arba galbūt dar baisu prisijungti gyvai) – uždaroje grupėje iš karto po susitikimo įkelsiu pilną įrašą perklausyti savo laisvu laiku.

Žinok, kad būtų aiškiau, dabar už 9 Eur gali dalyvauti 4 grupinėse Jausmų Sesijose per mėnesį kiekvieną sekmadienį! 

Daugumai žmonių tai jau tapo ritualu susibalansuoti po savaitės ir pasiruošti naujai.

Tegu tai pasiekia kiekvienus namus ir kiekvieno žmogaus širdį, nepriklausomai nuo jo dabartinės finansinės situacijos.

Ryčio asmeninės Jausmų sesijos kaina – 190 Eur

Originali vienos grupinės Jausmų Sesijos kaina – 27 Eur

4 dienų Pakilimo kurso kaina – 260 Eur

Ryčio jausmų meistrystės kaina 215 Eur

Tai vienintelė galimybė išbandyti ir patirti Jausmų Sesiją ir Ryčio (kartu su Violeta) vedimą už tokią kainą. Tik 9 Eur! Už draugystę! 😛 

Grupėje taip pat rasi visus jau buvusių susitikimų įrašus ir kitus mūsų pasidalinimus.

Grupė gyvuoja jau apie 3 mėnesius.

Speciali kaina – 9 Eur / mėn. galioja visiems, kas užsiregistruos šiandien.

Lauksim tavęs! 💜

Mano ir Violetos darbas šiandien – padėti žmonėms išgyventi senus likusius praeities jausmus ir sunkias emocijas, kurios neleidžia jiems judėti į priekį ir būti laimingiems. 

Palydėti juos iš seno į naują. Iš sunkumo į lengvumą. Iš ego, proto ir minčių pasaulio į laisvę ir grožį… Labai lauksim tavęs, bus gera lydėti ir tave tavo kelionėje.

Man teko dirbti su psichologais, psichiatrais, regresinių hipnozių specialistais ir jie visi patvirtino Jausmų Sesijos metodą ir naudą.

Išlaisvink savo kūną nuo senų nebereikalingų dalykų ❤️

Paklausyk trumpo pasidalinimo paspaudus “groti”:

Dalyviai dalinasi, kad Jausmų Sesija jiems yra pati stipriausia praktika ir patirtis, kurią jie kada nors bandė ir patyrė savo gyvenime.

Čia rasi atsakymus, kaip išeiti iš įvairių sunkių gyvenimo situacijų ir kaip išspręsti iškilusias problemas, pažiūrėti į jas iš aukščiau, iš aukštesnio sąmoningumo.

Vyrams nuo manęs: Jeigu ir tu nori turėti nepajudinamą savo ašį, aiškų protą, turėti daug geresni ir gilesnį intymų gyvenimą, nori išmokti palaikyti erdvę savo moteriai ir jos emocijoms ir dar daug daugiau – nepabijok ateiti į šias sekmadienių sesijas. Su pagarba ir draugyste. 👊

Ką išsineši iš grupinių Jausmų Sesijų:

* GYVYBĘ
* Daugiau energijos
* Didesnę laisvę
* Didesnį jautrumą
* Gilesnį sąmoningumą
* Ramybę
* “Kas aš iš tikro esu?” suvokimą
* Pasitikėjimą savimi
* Džiaugsmą
* Nesijausi viena(s)
* Naujus artimus draugus
* Palaikymą
* Rūpestį ir Meilę
* Įrankį – ką daryti iškilus sunkiems jausmams?
* Daugiau suprasi kaip veikia jausmai, energijos, vibracijos
* Daugiau atskirsi kas yra “ego” ir kas esi Tu
* Ir daugiau atskirsi savo širdies/sielos balsą nuo proto balso

“Ačiū Ryti ❤️, aš baigiu pasveikti ir išlaisvinti savo sukauptą įtampą 🥰, kuri peraugo į sveikatos problemas. Ir Jūs pačiu laiku. Aš nugalėsiu!!! Ačiū 🤗” – Irena

To nepatirsi niekur kitur

Padarysim ir išgirsi dalykus, kurių neišgirsi niekur kitur. Kodėl? Nes aš juos atradau ir sukūriau sau.

Jausmų sesija – pati galingiausia mano (Ryčio) dvasinė ir emocinė praktika, kurią išradau ieškodamas savęs ir kurią naudoju asmeniškai sau ir pagalbai žmonėms. Sesijos metu nersime į tai, kas tavyje slegia, spaudžia, sunkina gyvenimą ir dėl ko šiandien nesijauti laimingai ir lengvai. Savo kūnu ir vedimu padėsiu tau tai transformuoti ir stipriai palengvėti. Jeigu jautiesi, kad užsivėlei ego, prote ar sunkiuose negatyviuose jausmuose ir mintyse – šios sesijos tau gali labai padėti! Mūsų prigimtis – visiškas vaikiškas lengvumas! Linkėjimai tau iš ten ir ateik greičiau pas mus! 😛

Ar Jausmų Sesijų susitikimai tinka tau?

NEPASITIKĖJIMAS SAVIMI…BAIMĖ… KALTĖ… GĖDA… NERIMAS… BEVILTIŠKUMAS… PYKTIS… PAVYDAS… APMAUDAS… PASMERKIMAS… SAVIGRAUŽA… NESAUGUMAS… SAVĘS IŠDAVIMAS… TUŠTUMA… BEPRASMYBĖ… ATSTŪMIMAS… VIENATVĖ… NUOSKAUDOS… SKAUSMAS… BĖGIMAS NUO SAVĘS… ILGESYS… NEAPYKANTA…
EGO…

Jeigu savo gyvenime susiduri su šiais dalykais, Jausmų Sesijos – tau. Jų metu pademonstruosiu tau kaip aš laimėjau prieš tai ir kaip ir tu gali laimėti prieš tai (VEIKIA PRAKTIŠKAI). 🙏

Apie mane: 

Vis ieškodamas Savęs, pasaulyje apkeliavau daugybę šalių. Sutikau daug mokytojų. Susipažinau su skirtingomis religijomis ir filosofijomis. Išleidau virš 50000 eurų įvairiems kursams, praktikoms, retritams, seminarams ir privačioms sesijoms tobulinant kūno, proto, emocijų ir energijos meistriškumą, ir keliant sąmonės vibraciją. Savo gyvenime nuolat bėgau nuo jausmų, “užspausdavau” juos kur tik galėdavau ir kai kas nors paklausdavo kaip jaučiuosi, visada sakydavau “gerai”, nors beveik niekada taip nebūdavo. Buvau priklausomas nuo maisto, pornografijos, kompiuterinių žaidimų. Visa tai buvo tobula mano sielos plano dalis, vedanti į pabudimą. Savo dvasinėje kelionėje daug metų mokiausi gilaus nedualumo, advaitos praktikų, tantros jausminių elementų. Iš geriausių pasaulio šokių mokytojų mokiausi jausti ir išreikšti savo kūną, supratau kaip veikia energija ir kaip ją naudoti. 8 metus pats buvau šokių mokytojas ir perdaviau savo atradimus kitiems. Paskutinius 4 metus visą savo dieną ir dėmesį skiriu savo vidui ir integracijai. Išradau savo unikalų naują metodą – Jausmų Sesiją padėti sau ir kitiems. Išmokau subalansuoti vaisiavalgystės mitybą su žemišku paprastu gyvenimu. Mano būdas yra eiti nepramintu taku į kurį žengia retas, pažiūrėti kas ten slypi ir šį atradimą parnešti namo į gimtinę. Tai, ką atradau ir išgyvenau savo kelionėje, susitikimų metu noriu perduoti tiems, kurių protai ir širdys atviros priimti. Mano pasidalinimai jau pasiekė dešimtis tūkstančių Lietuvos žmonių ir greitu metu pasieks ir visą pasaulį.

✨ Mūsų video pasidalinimai (viešai planuojame nebesidalinti savo naujais asmeniniais įrašais)

Turime sukaupę labai daug patirties, kurią norime paversti savo video įrašais ir įkelti į grupę. Tik grupės nariams. 🙌

🤯 Siūlyk tau aktualias temas ir gauk atsakymus į rūpimus klausimus

Mes dažnai būsime “online” ir pasistengsime padėti grupės dalyviams – atsakyti į jų klausimus, kiek tik galėsime. Tai vienintelė vieta, kurioje yra galimybė bendrauti su mumis ne per email laiškus ar kitus mokamus užsiėmimus.

💪 Gauk energetinį palaikymą ir pasisemk įkvėpimo

Viskas visada yra apie energiją ir vibraciją. Teorija niekur neveda. Teorija nedaro pokyčio. Mes kuriame ir dalinamės energija. Ateik ir patirk tai su mumis. Bus gera prisidėti prie tavo gyvenimo kelionės!

🎁 DOVANA: Mitybos, Detoksikacijos, Maisto Priklausomybės Pamokėlė Su Ryčiu Ir Violeta

Šiame susitikime pasidalinsime mūsų nueitu keliu ir visa sukaupta patirtimi apie maistą ir mitybą. 

Tai labai įdomi pamokėlė/paskaita trunkanti šiek tiek virš 2 valandų. 

Mes ją parduodame atskirai už 14 Eur.

 Šiandien – NEMOKAMAI. Įskaičiuota į narystę! 😮 (Rasi grupėje.)

 ✅ Kaip mes perėjome visas sunkias emocijas, susijusias su maisto priklausomybe?

 ✅ Ką mes darydavome susidūrę su sunkiais jausmais ir kylančiu nuolatiniu noru juos “užvalgyti”?

 ✅ Kas vyksta ir ko tikėtis, kai kūnai detoksikuojasi ir valosi. Kaip tai pereiti kuo lengvesniu būdu?

 ✅ Ką daryti, jeigu aplinka nepritaria tavo mitybos pokyčiui, nesupranta ir nepalaiko tavęs?

 ✅ Kaip radome visišką taiką vaikščiojant po parduotuves?

Ir daug daugiau! Prisijunk pas mus dabar! 💜

Priminimas: Speciali kaina – 9 Eur / mėn. galioja visiems, kas užsiregistruos šiandien.

Smagu, kad mus palaikai ir tiki tuo, ką darome! Lauksim tavęs grupėje!

Tavo geriausi draugai iš Madeiros,
Rytis ir Violeta 😛

Jeigu norėtum paklausti bet ko:

laiskai@rytisdruskinis.lt